twoje-kredyty.eu

Porady, które tu znajdziesz, zmienią Twoje podejście do kredytów, lokat oraz innych produktów finansowych

Najlepsza trójka lokat jednomiesięcznych w lipcu 2018 roku.

Za najlepszy z depozytów jednomiesięcznych została uznana Lokata LOGujesz-LOKujesz jaką oferuje Eurobank. Tą ofertę wyróżnia na tle innych przede wszystkim oprocentowanie stałe, które jest równe 3,50% w skali roku. Jest to oferta zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Eurobanku. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie rachunku osobistego Active, które prowadzone jest za darmo. Trzeba również dokonać aktywacji bankowości mobilnej. Możemy wpłacić na tą lokatę od 200 do 10 000 złotych. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu, a zerwanie depozytu przed terminem skutkuje ich utratą. Bank ograniczył ilość takich lokat jakie może założyć jeden klient. Jest to obecnie najlepsza oferta lokaty na jeden miesiąc. Sprawdźmy kolejne miejsca w rankingach.

Lokata Happy w Idea Banku.

Miejsce drugie w rankingu zajęła Lokata Happy, oferowana przez Idea Bank. Depozyt wyróżnia się oprocentowaniem stałym wynoszącym do 3,00% w skali roku. Akceptowalna kwota wpłaty na tą lokatę mieści się w przedziale od 500 zł do maksymalnie 10 000 zł. Depozyt skierowany jest przez bank wyłącznie do nowych klientów. Idea Bank do skorzystania z tej oferty nie wymaga od klientów zakładania konta osobistego jak również nie muszą oni korzystać z dodatkowych usług czy produktów bankowych. Każda klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy. Depozyt założymy online w oddziale Idea Banku lub wykorzystując do tego celu bankowość telefoniczną. Nasz wkład na lokatę objęty jest gwarancją BFG. Nasze podium lokat jednomiesięcznych zamyka Lokata Wielki Procent, jaką również oferuje Idea Bank. Cechą charakterystyczną dla tego depozytu jest stałe oprocentowanie równe 2,90% w skali roku. Kwota wsadu na tą lokatę to przedział od 500 zł do 1 000 000 zł. Do skorzystania z oferty nie ma konieczności zakładania konta osobistego. Depozyt mogą założyć i nowi i obecni klienci banku. Lokatę możemy założyć online lub przez aplikację mobilną. Zerwanie lokaty przed czasem jest jednoznacznie z całkowitą utratą odsetek. Była to najlepsza trójka lokat jednodniowych w lipcu. Jak widać jeden bank znalazł się na podium, aż dwa razy. Sprawdźmy jeszcze kto znalazł się tuż za podium.

Lokata Desire Plus w Lion's Banku.

Tuż za podium na czwartym zaszczytnym miejscu znalazła się lokata Desire Plus jaką oferuje Lion's Bank. Lokata Desire Plus jest lokatą jaką założymy dysponując kwotą od 10 000 do 1 000 000 złotych. Skierowana jest do nowych i obecnych klientów banku i można ją założyć w oddziale lub online. Jednym z warunków potrzebnych do skorzystania z oferty jest założenie w banku konta osobistego. Oprocentowanie tego depozytu jest stałe i wynosi 2,35% w skali roku, zaś odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu. Maksymalna liczba lokat nie została przez bank określona. W konsekwencji za zerwanie depozytu utracimy wszystkie zgromadzone na naszym koncie odsetki.